Przyrząd do zakładania i zdejmowania skarpet

PRZYRZĄD ZGŁOSZONY W URZĘDZIE PATENTOWYM RP JAKO WZÓR UŻYTKOWY I ZAREJESTROWANY POD NR W-125782

Zakładanie skarpet niejednokrotnie staje się problematyczne z powodu różnorakich dolegliwości. Bywa, że ta prosta z pozoru czynność staje się niemożliwa do wykonania. Jeśli zakładanie skarpet sprawia Ci problem, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Przyrząd do zakładania oraz zdejmowania skarpet stanowi nieocenioną pomoc dla osób starszych oraz z problemami zdrowotnymi. Znacznie ułatwia wykonywanie tej czynności. Każdy bez wyjątku poradzi sobie z jego obsługą. Nasz przyrząd do zakładania skarpet jest prosty w użyciu, w pełni bezpieczny i zapewnia wygodę oraz komfort użytkowania w codziennym życiu. Wystarczy naciągnąć skarpetę na przyrząd i wsunąć stopę. Z pomocą przyrządu do zakładania skarpet ich ubranie nie będzie więcej dla Ciebie problemem. Przyrząd pomoże Ci w samodzielnym funkcjonowaniu. To również doskonały prezent dla każdego, kto boryka się z problemem z zakładaniem oraz zdejmowaniem skarpet.

Przekonaj się, jak łatwo można założyć i zdjąć skarpety. Bez pomocy osób trzecich, schylania się, bólu. Nasz przyrząd do zakładania skarpet oraz przyrząd do zdejmowania skarpet jest praktycznym i niezwykle prostym, ale skutecznym rozwiązaniem, które ułatwia funkcjonowanie osobom chorym w każdym wieku. Zostanie doceniony nie tylko przez seniorów, ale również przez osoby młode, po przebytych urazach czy zabiegach.

Nasze urządzenie do zakładania oraz zdejmowania skarpet sprawdzi się, kiedy kręgosłup odmówi posłuszeństwa, a palce przestają być posłuszne. Kiedy zwykłe czynności nastręczają problemów. Nasz przyrząd do zakładania skarpet powstał z myślą o tym, by stać się rozwiązaniem takich problemów. Naszym celem jest niesienie pomocy osobom chorym, niepełnosprawnym czy po zabiegach.

Przyrządy do zakładania i zdejmowania skarpet